איך זה עובד?

בוחרים נישה עליה נבנה את האתר שלכם כנכס דיגיטלי

על מנת להגיע לתוצאות טובות עם נכס דיגיטלי מניב, חייבים לבחור נישה טובה, נישה שאפשר לבנות איתה עתיד כלכלי קל יותר מאשר קריירה ארוכת טווח. 

אם אין לכם נישה מסוימת בראש ואתם לא יודעים איך לבחור, מכללת קואליקס תשלח לכם שיעור במתנה של כ-שעה הרצאה על "איך בוחרים נישה" בשביל לעזור לכם להגיע להחלטה, אם עדיין לא תגיעו אליה, נוכל לבחור עבורכם נישה שלדעתנו המקצועית תהיה שווה המון עבורכם כבר בעתיד הקרוב.

יש מאות דרכים לכתוב כל מילה או בקשה אפשרית בגוגל, כחלק בלתי נפרד מבניית הנכס, אנחנו בקואליקס יודעים בדיוק איך לחקור ולמצוא את המילים הנכונות שיכתבו בגוגל וימצאו את האתר החדש שלכם בתוצאות החיפוש. (המחקר יוגש עבורכם כמסמך אקסל מסודר)

נבצע מחקר מילות מפתח לאפיון קהל היעד לנישה

נזמין את התוכן האיכותי ביותר עבור קהל היעד

אנחנו עובדים עם עשרות כותבי תוכן בכל חודש ומזמינים מאות תכנים חדשים בכל הזמנה חודשית, אנחנו עובדים לפי אפיון מדויק ומותאם לכל אתר בנפרד, הן בכמות המילים והן ברמת הכתיבה. נזמין את התוכן ונדאג להעלות אותו בצורה הטובה ביותר עבור גוגל וקהל היעד באותה מידה.

אחרי זמן המחקרים, הגיע הזמן להרים את הנכס לאוויר, בונים את האתר + מעצבים לוגו איכותי + בונים שפה גרפית שתבנה את המיתוג הכללי של האתר. 

נבנה את האתר על בסיס WordPress למען נוחות העדכון

נקדם את האתר בתוצאות החיפוש בגוגל

אחרי שבחרנו את מילות המפתח ובנינו את האתר, עלינו להביא תנועה לאתר אשר מכוונת מטרה בהתאם למילות המפתח שבאתר. כל תנועה רלוונטית תביא יותר ויותר פניות מהאתר ישירות לבעל המקצוע בהתאם לנישה. (מה שבסופו של דבר דואג למכירת הפניות של האתר לספק כזה או אחר)